0544 4096500
+90 (224) 233 0 300

Hakkımızda

HAKYIL otomobil kiralama alanında 2000 yılında Bursa Bölgesinde kurulan Sektördeki en güçlü Otomobil Kiralama Firması’dır.

Politikamız; Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerinin doğru olarak saptanması ve bu beklentilerin eksiksiz olarak yerine getirilerek müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Amaç; Tüm faaliyetlerimizde kaliteyi yükseltme gayretini yoğunlaştırarak, her aşamada oluşabilecek hataları önleyen bir kalite yönetim sistemi üretmekteyiz. Yönetimimizin Temeli ‘’ Kalitenin Sürekli Geliştirilmesi ‘’ ne dayalıdır. En alt düzeydeki faaliyetten en üst düzeydeki tüm süreçlerimize kadar bu anlayış esas alınmıştır. Mükemmelliğe ulaşmak için çalışanlarımızın gerekli eğitimi almasını ve kalite yönetim sistemine devam katkıda bulunmalarını sağlamaktayız. Hızlı ve hatasız hizmet amacıyla çalışanlarımızı karşılıklı yarar anlayışı içerisinde şirketimizin ayrılmaz parçaları olarak değerlendirmekteyiz.

Hedefimiz

HAKYIL doğruluk ve dürüstlük ilkelerimizden ödün vermeden tüm müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek önleyici düzenleyici ve geliştirici faaliyetler yürüterek yönetimimizin temeli olan ‘’ Kalitenin Sürekli Geliştirilmesi ‘’ anlayışını tüm müşterilerimize yansıtmak olacaktır. Filomuzdaki otomobillerin tamamı maksimum 2 yaşında olup, alt sınıf, orta sınıf ve üst sınıf olmak üzere bir çok markayı bulundurmaktadır. Dünyanın bir çok şehrinden bölgemize gelen misafirlerimizi özverili ve güler yüzlü personeliyle 7 gün 24 saat hizmet verebilmenin keyfini yaşamaktadır.

 

BURSA TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ

TİCARET SİCİL NO: 72031

Mersis No: 0455033913500019

 

( İnternet )

Hakyıl Turizm Organizasyon Otomotiv Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

Ticari Adres : Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No: 274/A-B

Nilüfer BURSA

Sermaye Azaltımından Dolayı Alacaklılara Çağrı,

Yukarıda Bilgileri yazılı şirketimizin; 5.000.000,-TL (Beşmilyon) Türk Lirası olan sermayesi 4,500.000,-TL (Dörtmilyonbeşyüzbin) Türk Lirası azaltılarak 500.000,-TL (beşyüzbin) Türk Lirasına indirilmesine karar verilmiştir.

Türk Ticaret Kanunu'nun 473 ncü maddesi hükümleri gereğince; şirketin sermayesinin azaltılmasına rağmen alacaklıların haklarını tamamen karşılayacak miktarda aktifler mevcut olduğu ve bu suretle sermayenin azaltılmasında yasal bir engel bulunmadığı 31/Temmuz/2015 tarih ve 02 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Raporu ile tespit edilmiştir.

Şirketimizin alacaklarının, ellerindeki belgelerle birlikte; bu ilanın üçüncü defa yayımlanmasından itibaren en geç iki ay içerisinde Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No: 274/A-B Nilüfer-BURSA adresine müracaatla alacaklarının ödenmesini veya teminata bağlanmasını isteyecekleri 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 474 üncü maddesi gereğince ilan olunur.

 

Uğur Yıldız

TC Kimlik No: 16003535340

Şirket Ortağı ve Müdürü

 

 

 

Hakyilturizm.com.tr / Her Hakki Saklidir

Bursa Web Tasarm, Ajans Senn